Poczuj SIĘ JAK NA MAZURACH

BĘDĄC NAD MORZEM

+48 532 456 300
info@mazurynadmorzem.com

O nas

Aqua Marine Investments jest gałęzią, wyodrębnionym podmiotem z Grupy Kapitałowej zrzeszającej osoby posiadające duże doświadczenie w obsłudze Ruchu Turystycznego poprzez długoletni staż (co najmniej 20 letni). Posiadają oni również duże doświadczenie w ocenie oraz wyborze trafnych inwestycji co do miejsca jak i potencjału. Jesteśmy małą grupą kapitałową, która wybiera i mocno sortuje obecne oraz przyszłe inwestycje bazując na znajomości rynku i terenów nadmorskich.

Inwestujesz w ponad 20 lat doświadczeń oraz niespotykany potencjał położenia twojej inwestycji. Nasza inwestycja wychodzi naprzeciw planom gminnym nie chcąc odstawać od ich koncepcji. 

SKĄD... MAZURY NAD MORZEM?

Część terenu przeznaczonego pod inwestycję znajduje się w obrębie ośrodka wypoczynkowego Stanica Wodna zlokalizowanego w turystycznej miejscowości Dźwirzyno , 9 km na zachód od Kołobrzegu. Ośrodek Stanica Wodna położony jest wzdłuż linii brzegowej jeziora Resko Przymorskie, 800 m od morza .Teren o pow. prawie 1,7 ha składa się z trzech działek z pięcioma półwyspami i dwiema wyspami połączonymi metalowymi solidnymi mostami. Goście przebywający na ośrodku nazywają to miejsce “Małą Wenecją” , inni zaś mówią że czują się jak na Mazurach. Stąd wzięła się druga nasza nazwa lub bardziej domena “Mazury nad morzem”.

Ośrodek Stanica Wodna powstał w latach 80-tych. Stworzony był na bazie wczasów pracowniczych i grupy wodniaków budujących z zamiłowaniem i pasją nie tylko budynki ale także charakter i klimat całego ośrodka. Po przez różnego rodzaju spotkania, organizowanie zawodów wodnych mocno się rozrastał zdobywając przy tym nowych gości. W latach 2000 po sprywatyzowaniu ośrodka przy modernizacji został utrzymany jego charakter i tradycje.

Obecnie przyjeżdża do niego bardzo dużo rodzin o różnych zainteresowaniach którym jesteśmy w stanie sprostać. W ramach jednego wypoczynku i jednego miejsca można skorzystać z potencjału Stanicy Wodnej: łowić ryby z tarasu własnego domku, pływać lub zacząć naukę pływania na surfingu czy kitesurfingu, wypożyczyć sprzęt pływający (kajak, rower wodny, łódkę wiosłową, motorową, żaglową) lub zwykły rower na wycieczki po nowo wybudowanych ścieżkach rowerowych (np. w stronę Kołobrzegu lub Mrzeżyna). Można też wypłynąć z przystani ośrodka na zorganizowany połów ryb na morzu lub we własnym zakresie łodzią wiosłową lub motorową na łowiska w obrębie jeziora Resko Przymorskie (520 ha). Mieć w zasięgu ręki piękne zachody słońca czy to z pozycji tarasu domku, małej wyspy, czy żaglówki którą też można wypożyczyć. Wieczorem zaś usiąść w gronie najbliższych na tarasie domku przy grillu lub dla szukających integracji skorzystać z wieczorków tanecznych, występów czy to w sali restauracyjnej czy na świeżym powietrzu przy ognisku i małej scenie.

Każdy domek ma własny aneks kuchenny ale wczasy to odpoczynek, więc jest restauracja w której oferujemy całodniowe wyżywienie dla gości. Oczywiście nadal cały czas należy korzystać z uroków morza, plaży czy też atrakcji pobliskich miejscowości (latarnia morska, port Kołobrzeski, piękne ogrody tematyczne, czy dla dzieci Dziki Zachód w Zieleniewie, itp.). Samo Dźwirzyno posiada piękną plaże, port rybacki ze świeżą rybką, amfiteatr, ośrodek sportowy (korty, salę gimnastyczną , boiska, plac zabaw dla dzieci), pięć basenów i otoczone jest pięknym lasem sosnowym ze ścieżkami czy to dla pieszych czy dla rowerzystów.